A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання адміністративних послуг Сенчанської сільської ради

У підрозділах Міграційної служби Полтавщини зберігається більше 5 тисяч паспортних документів

Дата: 26.04.2024 14:22
Кількість переглядів: 4

УПРАВЛІННЯ ДМС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Прес-служба

Юліана Матвійчука, 63, м. Полтава, 36039 тел. (0532) 50-02-02, pl_zmi@dmsu.gov.ua

Прес-реліз від 25.04.2024

Очікують своїх власників: у підрозділах Міграційної служби Полтавщини зберігається більше 5 тисяч паспортних документів

Наразі у підрозділах Міграційної служби у Полтавській області зберігається більше 5 тисяч паспортних документів, з них близько 2 тисяч ID-карток та 3 тисячі закордонних паспортів, які очікують своїх власників.

 Тому рекомендуємо громадянам, які нещодавно замовляли послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки чи закордонного паспорта, перевірити їх готовність за допомогою електронного сервісу ДМС «Перевірка стану оформленнядокументів»: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Якщо паспорт уже готовий до видачі – просимо завітати до підрозділу Міграційної служби у Полтавській області, де подавали документи та отримати його.

 Також, на сьогодні працює механізм пересилання паспортів від одного територіального підрозділу міграційної служби до будь-якого в іншому регіоні України, а також через МЗС України до закордонних дипломатичних установ і розміщених за кордоном представництв Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Щоб отримати за кордоном паспортний документ, слід звернутися до закордонної дипломатичної установи України з заявою про отримання у країні перебування закордонного паспорта або внутрішнього паспорта у вигляді ID-карти.

 Заява має бути адресована тому територіальному підрозділу ДМС в Україні, в якому цей документ оформлювався.

 Враховуйте, що отримання доставленого до дипломатичної установи документа здійснюється виключно за умови особистої присутності заявника або законного представника (для дітей віком до 16 років).

 До відома. З початку 2024 року підрозділами Міграційної служби у Полтавській області оформлено понад 11 тисяч ID-карток та більше 20 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Виникли питання - звертайтеся на номер телефону «гарячої лінії» (0532)60-89-69 або у соціальній мережі Facebook УДМС у Полтавській області за посиланням: https://www.facebook.com/udmspl УДМС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень